İstanbul - Pendik - Bahçelievler Bölgesinden Sorumlu Yetkili Servisimiz

PENDİK-ŞB (MARMARA BLG.)Bosch Servisi Hakkında

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Kartal, Pendik, Tuzla, Batı mah-pendik, Doğu mah-pendik, Çarşı-pendik, Kaynarca-pendik, Sapanbağları mah-pendik, Topselvi-yalı-yunus mah-kartal, Bahçelievler mah-pendik, Esenyalı-pendik, Güzelyalı-pendik, Esenler mah-pendik, Çamçeşme-esenler mah-pendik, Fevzi çakmak mah-pendik, Velibaba mah-pendik, Çınardere-dumlupınar mah-pendik, Yayalar mah-pendik, Aydos-ertuğrulgazi mah-pendik, Aydos-çamlık mah-pendik, Kurtköy mah-pendik, Uydukent-pendik, Yenişehir mah-pendik