İzmir - Menderes - Ataköy Bölgesinden Sorumlu Yetkili Servisimiz

TORBALI (BATI AND. BLG.)Bosch Servisi Hakkında

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Menderes (Cumaovasi), Selçuk, Torbali,  torbalı,  selçuk,  özdere,  gümüldür,  ayrancılar,  ertuğrul mah,  tepeköy mah,  torbalı mah,  muratbey mah,  yazıbaşı,  yoncaköy,  belevi,  çukuraltı,  ahmetbeyli, Menderes çamönü,  menderes değirmendere,  menderes ataköy,  menderes çile,  menderes oğlananası,  selçuk zeytinköy